Pendik Civarı Veteriner

Cotontzu_Siri

İstanbul Anadolu Yakası'nda, Pendik'e yakın, iyi ve fazla pahalı olmayan bir veteriner önerebilir mısınız? Artık bu berbat ötesi Çetiner Veteriner Kliniği'ne gitmek istemiyorum!!

3 CEVAP

Ozzge

Koşuyolunda istanbulvet. Vet.Fatih Koyuncu.Ne kadar kolaydır size ulaşım bilmiyorum Avrupa yakasında oturan biri olarak ama bizzat gelip ilgi alaka ve ortamlarını gördüm.tavsiye edebilirim

Ceytincat

Neden böyle bir yorumda bulundunuz acaba? Pahalı olduğu için mi yoksa size farklı bir davranışta mı bulundular?

Canandisli

genelde nasıllar bilmiyorum ama aciliyettten tuzla veteriner kliniğine gitmiştim ücretler ve ilgi kötü değildi