Köpük Kusma

beyzailgn

Merhabalar kızım daha önce boğazına ip takıldığında yaptığı gibi neredeyse 5 dakika öğürüp kustu. Çok minik parçalar halinde beyaz köpük ve ardından sarı köpük kustu. Ben arasında bir şey göremedim ama muhtemelen yine boğazına bir şey takıldı. Veterinerimiz her veteriner gibi tekrarlanırsa haber verin diyor:) enerjisi hali gayet iyi kakası da normal. Sizce panik yapılacak bir durum var mı? Ve hemen ardından mama vermek sakıncalı mı olur?

1 CEVAP

Benim1kedimvar

Ben öksürdügunde veya kustugunda hemen taze su getiriyorum rahatliyor .