Sizce Hangisi?

IremGenco

Sizce Pro Plan mı? Royal Canin mi?

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

İkisi de değil

Cotontzu_Siri

Köpek için acana düşük tahıllı, kedi için nd düşük tahıllı. RC ile aynı fiyatlarda.

burcuutoo

Royal Canin hakkında kötü şeyler duyuyorum tabii ki kullanmadım kötüdür diyemem ama Pro Plan daya iyi bir seçim gibi. Fakat ben şahsen Bozita kullanıyorum ve son derece memnunum, mama arayışı içinde olan herkese de elimden geldiğince tavsiye ediyorum.

Pro Plan olabilir. Ama ben de Bozita yorumuna katılıyorum. Bu forumda sıklıkla tavsiye ettiğim, piyasada kendinden pahalı, sadece adıyla şişirilmiş birçok mamadan kesinlikle daha iyi bir İsveç maması.