Kedi Köpek Tavşan Ve Balık

LopSever

BU SAYDIKLARIMDAN EN KALITELI CINSLER HANGILERI?

41 CEVAP

Ecerana

Kaliteli derken? Oyuncak dükkanı soruyorsunuz sanırım bn genellikle peluş oyuncak da hep toyzz shop tercih ediyorum.!! Mal mı alıyorsunuz cins hayvan sahibi olmak istiyorsunuzdur belki ona ben karışamam ama onlara Bi mal gibi hitap etmeniz çok yanlış. Daha hangi hayvanı besleyeceğinize karar verememişsiniz hangi hayvanın hangi cinsi hoşunuza giderse onu alacaksınız sanırım. Hayvanlar obje değildir. Vitrininize biblo almıyorsunuz can alıyorsunuz yoldaş alıyorsunuz lütfen biraz bu konuları düşünün öyle yardımcı olalım.

sevvalguralp

Neden sürekli hayvanları ayırmaya calisiyosunuz anlamadım hepsi değerli değil mi

Ecerana

Soru sorma stilinize bakılırsa ben yanlış anlamamışım siz yanlış soru sormuşsunuz o zamn. Ayrıca ben gidip cins kedi almadım alırsam da bu sizi hiç ilgilendirmez herkes kendinden sorumludur. Ben kedilerimi sokaktan sahiplendim aylardır hastalıkları ile uğraşıyorum Bi sorun bitiyor öteki başlıyor. İnanın sadece görünüşüne bakarak alsaydım bunlara katlanmazdım. Ayrıca hayvanlar cinslerine göre bu iyidir bu kötüdür diye ayrılmazlar cins kedinin de tekir kedinşn de gelişim süreci aynıdır hastalıkları çocukluk halleri vs hep aynıdır. O yüzden bu cins iyi bunu alabilirsin diyemeyiz. Siz başkalarına yardımcı olmak için konu açtım diyorsunuz ama daha iki gün önce kendinize almak için tavşan cinsi soruyordunuz. Birbirimizi kandırmayalım soruyu niye açtığınız ortada. Bn size çıkışmış olabilirim ama sonunda dedim ki önce düşünüp karar verin ne sahipleneceğinize ona göre yardımcı olalım dedim. Bilmiyorum yanlış mı anlıyorum ya da anlaşılıyorum arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim

Ecerana

Bakın amacım burda birlerini kırmak değil bn sorunuza tepki verdim. İstediğinizi yapın.Allah razı olsun canları doyuruyorsanız da

Ecerana

Ayrıca açıklama kısmına en kaliteli cinsler hangileri yazmanızdan başkalarına yardımcı olmaktan daha çok kendinize güzel Bi hayvan alıp başkaları tarafından beğeni toplamak istediğinizi çıkardım ben. Çünkü açıklama kısmına öyle bişey yazmak yerine ev de beslenecek uygun cinsler nelerdir bilgilenelim şeklinde bişey de yazabilirdiniz. Yanlış anlaşılmasın burda bn çok doğruyum siz yanlışınız demiyorum ama birbirimizi kandırmamızın anlamı yok

Ecerana

Üstüme neden mi alındım? Orada bana ve diğer arkadaşlarımıza cevap verdiğiniz çok belli. Bana hayvan sevginizi ispatlamak zorun da değilsiniz. En kaliteli cinsler hangileri diyerek hayvanları cins diye ayıran sizsiniz ben değilim. Sanırım konuyu troll amaçlı filan açtınız

EZK

LopSever kusura bakmayın ama evet bu soru biraz kalitesiz olmuş. Hayvanları cins ayrımına niye soktunuz ki? Isteyen istediği türden alır besler. Kaliteli kalitesiz diye bi ayrım yapılmaz.

Friolero

Davşan

Ecerana

O zamn altına açıklama yazsaydınız. Konu eksik oldu düzeltme yok burdan devam ediyorum diye ya da yeni konu açabilirdiniz. Konun üstünden kaç saat geçmiş hiç aklınıza gelmedi mi bunlar. Neyse ne artık konuyu gören arkadaşlar zaten düşüncelerini dile getirecektir. İyi günler dilerim.

EZK

Hepsi bir. Tartışmaya gerek yok.

Ecerana

Tekrar konu açabilirsiniz o zamn yanlış anladıysak. Konuyu biraz daha açıklayıcı yazarsanızda yanlış anlaşılma olmaz diye düşünüyorum. ama açtığınız konunun çok da savunulur yanı yok gibi

Ecerana

Hayvanseverlik de yılla ölçülmez sizden geç doğdum diye beni küçümseyemezsiniz. Herkesin burda tecrübesi vardır kimis 30 yaşındadır hayvanları yeni sevmeye başlamıştır tecrübesizdir kimi 20 yaşındadır ama elinden onlarca hayvan gelip geçmiştir

Ecerana

Benim yüzümden neden bırakıyorsunuz ki bn bi önceki konularınızda bi çok kez öneride bulundum elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım. Açtığınız konu başlığınıza tepki almanız gayet doğal. Kimse yüzünden siteyi nırlamak zorun da değilsiniz zaten madem ikimizde birbirimizi yanlış anlıyoruz bir daha açtığını konulara cevap yazmayacağım

Friolero

Elveda..

Musege

Böyle birkaç kişi var soru sormuş olmak için soruyor. Tepki gösterince biz kabahatli oluyoruz.