Felicia Kısırlaştırılmış Kedi Maması Nasıl?

cigdemcnkc

İçeriği iyi mi, kullananlar memnun mu acaba?

13 CEVAP

limis

Içinde et yok diyeyim siz anlayın.

limis

Matisse kisir mamasi mrkamamada indirimde su an 45 tl falan 1.5 kilosu

dlwlrma

Felicia sadece dış görünüş olarak güzel kalanı çöp

smgbkrccc

Güzel bir mama değili. Matisse açık ara önde kalite açısından

Brit care, sanabelle, ND düşük tahıllı olabilir. Ama matisseden memnunsanız değiştirmenize gerek yok o da iyi bir mama.

Sselin1

Matisse mamayi neden degistirmek istiyorsunuz kisir mamasi da var sonucta. Daha iyi bir mama istiyorsaniz bu fiyatta malesef bulamazsaniz. Daha fazla butce ayiracaksaniz eger. Arkadaslarin dedigi gibi n&d dusuk tahilli, brit care, sanabelle markalarina bakabilirsiniz

Eienn

felicianın kitteni kullandım gayet iyidi ne isal oldu me bi hastalık gayet sağlıklıydı ve severek yedi onunda kötü olmayacağını düşünüyorum

cigdemcnkc

Şuan matisse kitten var bitine kadar kısır kedi maması için bi fikrimin olmasını istiyorum ama çok fazla marka var sanırım bu gidişle matisseden devam edicem :)

cigdemcnkc

Peki başka önerebileceğiniz mamalar var mı kısırlaştırılmış kediler için

pyesil

Brit Care Missy mama öneririm, kısırlaştırılmış kediler için uygun

pyesil

Brit Care Missy mama öneririm, kısırlaştırılmış kediler için uygun

cigdemcnkc

Değiştirmek istediğimi kim söyledi? Evet matisseden memnunum ama başka hangi mama markaları iyi bilmek istiyorum cevap veren herkese teşekkür ederim

dumankapan

KESİNLİKLE UZAK DURMALISINIZ GÖZLE GÖRÜLÜR BİR DEĞİŞİKLİK YAPMASADA KAN TAHLİLİNDE OLUŞTURDUĞU KÖTÜ ETKİLERİNİ GÖRE BİLİRSİNİZ.