İstanbuldakilerin Dikkatine Önemli

bbeyzvv

bi tanıdığım (hayvan konusunda pek bilgisi yok) bir veterinere gitmiş adı kitty&puppy veteriner kliniği esenyurtta kedi 700 gramken ardı ardına karma (tek doz bide) iç dış parazit ve antibiyotik vermişler kediye kedi bikaç gün sonra zehirlenip ölmüş acı içinde kalbim dayanmıyor bunları kim veteriner yapıyor nolur yayın bunu kimse gitmesin oraya bir veteriner bu kadar kötü olamaz bir de kedi kötüleşince kan tahlili için 1500tl istemişler aklım almıyor yayın yaydırın

20 CEVAP

iidyl

bilinçsiz veterinerlerin allah bin belasını versin sağlıkla uğraşıp bunu tercih edip hekim oluyorsan bu işi öncelikli para için değil sağlık için yapmak zorundasın nefret ediyorum nefret

nasıl ödeyecekler o canın vebalini öbür dünyada inanmıyorlarsa bile vicdan da mı yok ya 1500 lira ne allahın vicdan yoksunu aç gözlüleri

inşallah o masum dilsiz bebeğe yaşattığı gibi acı içinde kıvranarak kanında boğulup ölür söz konusu böyle insanlar olunca zerre acıma duygusu kalmıyor bende

nsnci

klasik esenyurt

Ozge00

Bulundugu ilin Vet hekimler odasina mail atsin. Donuyorlar

Gelyahron

İl gıda tarım ve hayvancılık müdürlüğüne müracaat edin. Daha hızlı ve etkili olur. Kanıt olarak tahlil sonucu uygulanan ilaçlar vs

nejadekoldas

1500 tl kan tahlili için mi? Allahım kınamıyorum ama bizden uzak eyle yarabbim. Benim Luna’mı götürdüğüm veteriner hekimi aynen bu kalpsiz gibiydi daha kan testi yapmadan durumunu net anlamadan yaşama şansı %5 demişti kız barzani bunlar bide hemen arkasından da diyo ki bize aMa TeDavİleRi BiRaz MasRaflI (adamın amacı bizden on bini koparmak) sinir oldum şuan ne yaşıyo bunlar

Linsenpai

Haysev'e mesaj atın yayınlasınlar

noscrubs

Google maps'e de toplu yorum atalım da gitmesinler bu ne ya bir sürü iyi yorum var kimse canını emanet etmez umarım, minicik bir beden kim bilir nasıl dayanmıştır son nefesine kadar acısını düşündükçe gözlerim doldu.. İnşallah gittiğin yerde huzurlusundur başka tesellim kalmadı.. Bu meseleye, oraya giden gitmeyen herkes tepki göstermeli bunların caydırıcılığı olmazsa gün gelir o insanın yerinde biz ve bizim canımız da olabilir. Yine o sözü hatırladık bugün paran olmazsa yarın olabilir ama bugün ahlakın olmazsa yarın da olmaz..

mervevehubble

benzerini alibeyköyde yaşamıştım 2 yıl evvel. ne yazık ki para için yapmayacakları yok bazı insan görünümlü yaratıkların

umuttom

Yazık. Bu durumun şikayet edileceği bir yer yok mu? Oraya şikayet etselerdi.

Ozge00

Yinede etsinler Bence. baska canlar yanmasin :(

Ozge00

O iyi yorunlari kim yapiyor acaba ya. Benim onceki veterinerin de bir suru guzel yorumu vardi ama kendisi kasapmis haberimiz yok. bence tanidiklarina falan yaptiriyorlar yorumlari. Bu kadar iyi yorum varken neden bunlar yasaniyor

Ozge00

Nerden yapsak da alsak bu parayi diye dusunmusler kedi olurken bile. Azicik vicdan olur insanda, biraz merhamet

bbeyzvv

kedi gömülmüş çoktan çocuk bundan şüphelenmemiş bana yazdı direkt

bide o vet kediyi haftada bir yıkayın hoşuna gider demiş sakin kalamıyorum

bbeyzvv

kedi 1,5 aylık..

bbeyzvv

aşıların hepsi de bikaç gün arayla