Engelliyim Ve Bir Köpek Arladaş Arıyorum (Küçük Irk)

Merhaba engelimden dolayı bir dost edinme kararı aldım. Tek kolumla kaldırabilecegim apartmana uygun bir arkadaş yardımlarınızı bekliyorum. King Charpes ve Shih Tzu en uygunuymuş fakat karaktersizler ücret karşılıgı diyor mal blmı bunlar dedigimde engelliyorlar. Sesimi duyun lütfe

133 CEVAP

Kediye karşı kardeşimin alerjisi var. Kedi yanından geçse öksürmeye başlıyor. Bir kaç kez dokundu vucudunda kırmızı benekler falan çıktı. Köpege karşı aynı mı diye bir kaç farklı köpekle iletişim içerisinde bulundurdum köpekte bir şey olmadı.

Sirinkedisever

Bu da Cavailer King Charles Spaniel'ine benziyor İrlandalı Setter cinsi ama; https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/52615-deniz-yuva-ariyor
(Siz küçük ırk demiştiniz ancak king charleslar da büyüyünce küçük ırk olmaktan çıkıyor o yuzden biraz buyuk de olsa bu ilanı verdim çünkü istediginiz cinse benziyor)

#Şirinkedisever Dişi olsun istemiyorum. Regl sorunundan dolayı

Sirinkedisever

Hmm peki.

akitalove

Disi erkek farketmez demissiniz maltese pekingese kirmasi veya daha degisik bi melez olamazmi neden safkan istiyorsunuz ki neyse instangramda fibder dernegi var cins kopekler sahiplendiriyolar oraya da bi goz atabilirsiniz

KedimVar

Sirinkedisever King Charles büyüğünde küçük ırk olmaktan çıkmaz. Zaten bir köpeğin bebekken küçük olması onu küçük ırk yapmaz ki büyüyünce büyük veya orta boy ırk olsun.

KedimVar

Büyüyünce*

Sirinkedisever

Büyüklüğünden bahsetmiştim :D

KedimVar

Ben de. :) küçük ırk olur işte.

Sirinkedisever

Neyse baska yerlere de bakarım :((

dollfacepersian

Dişi kopekte tek sorun regl olmaları ise kısırlaştırarak bunu engelleyebilirsiniz. Bence psikolojik ve beden sağlıkları için en iyisi kısırlaştırmak

KedimVar

Sonuçta siz bakacaksınız kardeşiniz de yardım eder. Ailenizin bir şey yapmasına gerek kalmaz. Bu durumda kabul ederler bence. Zaten erkek köpek bulamadınız ama bir sürü dişi buldunuz. Bence kabul etmeliler.

Sirinkedisever

Haa buna arkadaşımız mesaj yazmış döndüler mi size?