Yavru Kopegime Tuvalet Eyetimi Nasil Vercem

arkadaslar bugun bir pug sahibi oldum ve eve siciyor nagpmam lazim lutfen yerdim edin 3 aylik suan yaninda kumu var patilerini surttum ama yapmiyor oraya

7 CEVAP

KedimVar

İlk önce üslubunza dikkat edin. Bu kedi değil ki kuma patilerini sürtünce kuma yapsın. Nasıl bakacağını araştırıp öyle alsaydın köpeği. Ayrıca en son kediniz kaybolmuştu buldunuz mu? İlk önce köpeği boş bir odaya koy ve yerlere çiş pedi ser. 4-5 günde bir ped sayısını bir bir azalt pede yapınca ödül maması ver. Böylece pede yapmayı öğrenir. sonra dışarı çıkarınca tuvaletini yaptığında ödül maması ver. Evdeki pedi kaldır.

Yampirik

siciyor kelimesi hoş değil. Ve kedinizi buldunuz mu ?

KedimVar

Burada oyalanmak yerine onu arayın. Tuvalet eğitiminden önce kedinizin sağlığı ve canı önemli.

akitalove

Kedimi köpek mi ? Kediler kopekler gibi kumu eşeleyip yapmiyolar

akitalove

Ben gine cümlemi yanlis yazmisim :/

akitalove

Kopekler kediler gibi kumu eşeleyip yapmiyolar olcakti orasi

kedimi bulamadim gitti gelmiyor