Yavru Kedimdeki Ağız Kokusu

sebii

Henüz 7 haftalık yavru kedimde ağız kokusu farkettim. Kendisi evde doğdu ve hem kuru - yaş mama yiyor hemde annesi emziriyor. Boyu kilosu gayet yerinde. Enerjisi de yüksek hasta görünmüyor. Henüz yaşı küçük olduğu için aşılarına başlamadık. Ama yoğun bir ağız kokusu başladı iki gündür. Acaba diş degistirme sürecinden kaynaklanıyor olabilir mi?

5 CEVAP

Mama olarak Hangisini kullanıyorsunuz ?
Belki ondandır ya da diş eti sorunu olabilir veterinere sormanız iyi olur

martha

diş değişimi için 7 hafta erken

zehraaozlu

Kötü mama ağız kokusu yapar hangi mamayı kullanıyorsunuz?

nyancat

Benim kedimin diişleri dökülürken koku yapmamıştı bence veterinere götürün

sebii

geçiciymiş koku kesildi sağolun cevaplarınız için