Köpeğimi Tedavi Ettirmek İstiyorum Ama Maddi Durumum İyi Değil

Waveyla

Merhaba. Köpeğim 14 yaşında dişi cinsi ise golden. Canım lusimi 6 aylıkken almıştım. Beraber büyüdük. Çok yaşlandı yemek yerken yürürken zorlanıyor çok. Bi kaç gün önce kuşak hematomu olduğunu farkettim. Sağ kulağında. Daha öncede olmuştu. Tedavi ettirmiştim. Fakat şu an maddi durumum çok yetersiz. Ön patisindede şişlik var. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olacak gönüllü veteriner var mı ? Borcumu taksit taksit de ödeyebilirim. Tedavi olsun yeter. Acı çektiğini görebiliyorum. Teşekkürler şimdiden

9 CEVAP

deniz_berkan

ben arastırıcam bunu size mesaj atıcam gun içinde

zeynepgurgen

Veterinerlik fakültesine ya da muhitinizdeki özel kliniklere durumunuzu anlatıp ricada bulunmayı deneyebilirsiniz. Hiç görüştünüz mü?

Mariana

Gerçekten yardımcı olabilecek birisi yok mu bu konuda?

Waveyla

Selam. Bi kaç tane veterinerle görüştüm 400-500 tl arası fiyat veriyorlar. Yardım olmaya yanaşmadılar. Veterinerlik fakültesi de normal özel vererinerle aynı fiyatı çekiyor hemen hemen. Yani şu an için kimse yardımcı olmaya yanaşmadı. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

ecemktly

İbb fatih hayvan hastanesi ile görüştün mü hiç?

deniz_berkan

hangi bölgede oturuyorsunuz ? bu konuda gönüllü veterinerler var

Waveyla

İstanbul şişli kurtuluş da oturuyorum. İnanın çok araştırdm. Ama pek bir sonuç alamadım :(

Waveyla

Fatih hastanesi ile görüştüm. Ücret talep ediliyor. Ameliyat olması gerek miş. Normal veteriner fiyatı söylediler. Şu an çalışmıyorum. Maddi durumum yetersiz. Düşük bir meblağ olsa bile karşılayamayacak durumdayım ..

Waveyla

Teşekkür ederim bekliyorum inşallah bişi çıkar