Kedimin Disleri Acil

Birkac gun once kedimin alt taraftaki iki disinin yaninda minik dis cikardigini gordum bugunde disi kanadi uzun disler gitti o minik cikmaya calisan disleri kaldi ama bugun asiri fazla uyudu odul mamasina bayilan kedim hic gelmedi bile paketin sesine surekli uyuyor ne yapabilirim sizce dis doktugu icin mi boyledir bugun bir anda boyle oldu halsiz surekli uyuyor onun icin ne yapabilirim.yas mama verecegim ama balikli var sadece suanda ve kedim ayni zamanda ishal 2 gundur filan onerilerinizi almak istiyorum ve tecrubelerinizi siz bu donemi nasil atlattiniz?

4 CEVAP

mehmetkaplan

kaç aylık ki kedin?

mehmetkaplan

benimki de 4 aylık, dişinin birini kırmıştı alttaki uzun sivri olanı. şuan onun yerine diş çıkıyor orada. vet zaten diş dökücek demişti kimini fark edersin kimini etmezsin demişti yani kanaması da normal huzursuz oldukları anlardan biri de buymuş. yaş mama ver sen o illa gelir yer, oyun oynat ne bilim benimki hemen oyuna sarıyordu. bir kaç güne düzelir

1 aralikta 5 aylik olacak

Cok tesekkur ederim mehmet bey:)