Kopegim İshal Oldu

Erkuut

Kopegim ishal oldu ne yapabilirim

4 CEVAP

Gofretsla

Patates yada pirinç haşlayıp verin. Birde Hills prescription diet i/D mamalarından alın.

Köpeğin kaç aylık? Önce sorulması gereken şey bu üstelik intestinal yani idrar yoluna yönelik mamaları duruma göre kullanılmalı. 2 aylık bi köpeğe ID mama verirseniz idrar yolunda kristallere de neden olabilir. Özel yaş mamaları sadece hekim önerdiğinde kullanin.

Gofretsla

Hiçte bile 55 günlük köpeğime veterinerim vermişti. Üstelik veteriner önermedir kullandığımda veterinere söyledim hiçbir şey demedi

Bakın zaten cevabımda %100 kristal oluşur demiyorum ama sizin verdiginiz mama sonuç olarak ödül maması ya da sıradan bir yaş mama değil AD ID gibi özel mamaları hekim önermediği sürece kullanılmaması gerektiğini bizzat fakülte hocalarım da söylüyor.