Mamayı Ne Yapmliyim

aycacetin2472

Arkadaslar. Kedime proplan kullaniyordum. Mamasi bitti. Idareten whiskas aldim yedi. Simdi. Babam proline almis onuda yiyo. Whiskasi ne yapmaliyim. Atiyimmi. Sokaktaki canlara mi vereyim. Zaten az bisey 300 g. Falan yoksa. Onudami. Vereyim. Hani bikere lik bisey olmaz diyosaniz. Kullanayim. Bide proplani. Uzak bir yerden aliyorum. Sık sık gidemem o yuzden proline. a devam edicem ne yapmaliyim. Lutfen yardmci olun :/

4 CEVAP

polo

tavuk veya kemik al suyunu çıkar haşla yani bol ekmek ekle suya mamayıda onun içinde ekle bol miktarda mama elde edersin en azından sokak canları iki gün doymuş olur sonuçta wiskasta olsa mama sokakta çöp yemelerinden iyidir

aycacetin2472

Pardon hadi. Dicektim:)

aycacetin2472

Arkadaslar hafi cvp yazin

aycacetin2472

Peki tesekkurler