Köpeğimin Ağız Kenarlarında Sivilce Benzeri Şeyler Çıktı. Acaba Tehlikeli Midir?

Ulvistan

Pug cinsi köpeğimin ağız kenarlarında 7-8 adet sivilce-siğil benzeri şişkinlikler çıktı. Bulunduğum yerde iyi bir veteriner yok. Sorduğum veteriner zararsız dedi ama gün geçtikçe sivilce sayısı artıyor. Acaba tehlikeli midir? ne yapabilirim?

5 CEVAP

Merhaba mamasını öğrenebilirmiyim birde son zamanlarda farklı bir şey yedi mi

aycacetin2472

Birseye alerjisi olmus olabilir. Yani pek bi bilgim yok. Umarim en kisa surede gecer

izzy

Benim oglumdan da çıkmıştı vet. Bakti önemli degil dedi 2 3 hafta sonra kendi geçti

Ulvistan

Teşekkür ederim inşallah geçer

Ulvistan

Royal canin junior veriyoruz bir de ödül maması veriyoruz farklı farklı acaba o mu alerji yaptı