Veteriner Olmak?

Ebrargns

Sizce veterinerlik fakültesi icin en iyi universite hangisidir ??

14 CEVAP

Ebrargns

Tesekkurler

En iyi universitrlerdir

fatihh10

Cevabi yanlis yerde ariyosun bence :)

Ankara-istanbul-bursa-konya-kars-burdur-balıkesir-samsun-kayseri-van buraların ki iyidir diğer yerler yeni açılan yerlerdir hocaları yetersizdir istersen sitelerine girip de bakabilirsin eğitim kadrolarına imkanlarına

Selcuk uni

Istanbul uni

Ankara uni

Giraybal

Selcuk unisinde okumus bizim veterinerimiz cok iyidir.

kediaskim

Arkadaşlar. Herkes kendi düzeyinde bir üniversiteye gitmelidir. İnsanın düzeyi selcuk ise istanbula gitmesi bisey degistirmez. Ayni sey tam tersi icinde gecerli

kediaskim

Internete 'veteriner fakülteleri ' yazdığında sırasıyla iyiden kötüye doğru çıkıyor zaten ;)

Gofretsla

-ah ah:( derslerine çalışmadığım için olamadığım meslek:( özellikle fen ve matematik dersim o kadar kötüydü ki:( çok istiyordum ama sınavı geçemedim. Sonuçlar çok kötü çıkınca:( bende kedileri ve köpekleri evime alıp beslemeye çalıştım ŞU AN COK PİŞMANIM:( DİYORUM Kİ KESKE DERSLERİME ÇALIŞSAYDIM:( KAC YAŞINDASIN BİLMİYORUM AMA DERSLERİNE HEP ÇALIŞ:( BU ARADA ANKARA VE İSTANBUL VETERİNER FAKÜLTESİ COK İYİDİR:)

Lunasekeri

Ankara istanbul konya süper üçlü

Lunasekeri

Çalış sürekli ozellikle fene

Lunasekeri

Cunku ana konular fendr