Kedimde Mantar Mı Var?

kedim 1 sene önce şiddetli mantar olmuştu ama tedavisini oldu kafasındaki tüyler falan çıktı kulakları da normale döndü ama arka patilerinin eklem bölgesinde baya uzun zamandır hala tüyler yok küçük yuvarlak şeklinde ama kızarıklık falanda yok kaşımıyo acaba tekrarladı mı yoksa tüyleri öncekinden öyle kaldı mı?

1 CEVAP

perasu

Soru yazılalı baya olmuş ama belki faydası olur. Mantar malesef hem bulaşıcı hem de tekrarlayan bir hastalık. Bunun için TROSYD MANTAR KREMİ ni tavsiye ederim. Oluştukça bölgeye sürebilirsiniz. Çok kısa zamanda etkisini gösteriyor. Tavuklu ürünler vermemeye çalışın bir de. Bu gibi deri hastalıklarında tavuklu ürünler daha da kötüleştiriyor. Evinizi de sirkeli suyla silmeye çalışın.