Kedimin Agzindaki Kızarıklık Yara

Acaba bilen var mı yardım edin vetime sorduğum hayırsız olduğu için cevap vermiyor geettir getir diyorlar düğün arifesindyix goturemiyoruum acaba bu ne bilen var mi

5 CEVAP

Çok teşekkür ederim canım sağol ağız kenarlarında var iki tarafta da orda zaten tüy olmadığı için bilmiyorum ama siyah siyah karabiber gibi şeylerde var daha yeni aşılarını bitirdik bilmiyorum

Minnak53

Benim minnağında ağız sol taraf önce kızarıklar oldu sonra içi akneli sivilcemsi birşey çıktı bugün götürdüm 1 gün arayla 3 kere antibiyotik ve kortizona başlıcaz dedi evde çiçek varmı dedi sonra yada sert sivri şeylerde tahriş etmiş olabilir dedi sonra bakalım umarım iyileşir sizede geçmiş olsun :(

Teşekkür ederim bizimkinde deli dana gibi koşuyor evin içinde şimdide sağ kulağının önleri çarptı mı ne yaptıysam Kip kırmızı olmuş dünden az gerisini kanatmisti ne yapıyor anlamıyorum hızını alamayınca pata kute carpiyo kendini kortiizyonu niye verdi onu anlamadım balkonda çiçek desenli var dikenli yapmış olabilir mı bilmiyorum öğlenleri balkon güneş aldığı için çıkarıyorum güneşleniyor çim diktim çık yiiyo yapmış olabilir ama o küçücük taneler ne onu anlamadım

Elviss

Ben mantara benzettim çevresinde tüy dökümü de varsa mantardır diye düşünüyorum zayıf bünyeli kedilerde cabucak ortaya çıkıyor yayılmadan götürmeni tavsiye ederim. umarım iyileşir kedin geçmiş olsun .

Merhaba kediniz mantar olmuş
Peki aradan geçen zamana rağmen umarım sağlıklıdır
Neler yaptınız