Kedi Hastalıkları Konusunda Bilgili Biri Varsa Acil Bakabiliri Mı??

Melisas

Yaklaşık 1 ay önce barınaktan kedi almıştım.FAKAT BİZDE 1 HAFTA KADAR KALABILDI.ilk gun hiç birşey yemiyordu alismadigindan yemiyodur diye düşündüm....2. Gun de az yiyordu ve halsizlik başladı.bununla beraber 2-3 defa ishalinde kan vardı. Bnde dayanamadim barınağa geri verdim. Ve simdi yeniden kedi sahiplenmek istiyorum.eski kediden kaynaklanan virüsler hala evde bulunuyomudur.bulunuyorsa yeni alacagim kedide bir problem yaratirmi?

3 CEVAP

lesi

aldığınız mama da sorun olabilir. mamanızı değiştirmeniz gerekli ve veterinerinize sorun yeni bir mama aldığınız da . sağlıklı mı değil mi .

Havanese_Siri

bulaşabilir

Melisas

Yaş mama tavuk yoğurt vs herseyi denedim ilk gunden beri hiç yemiyordu zaten