Kusma Sorunu

kittycat

Kedim 2 yaşında ve uzun zamandır kusma çabalarında ama bi türlü kusamıyor. Şimdiye kadar sadece bir kez kustu(tüy yumağı) gimpetin maltını da kullanıyoruz şimdi kedi çimi aldım. Sormak istediğim şey kedi çimi kedimin kusmasına mı yardımcı olacak yoysa tuyleri dışkısıyla atmasınamı?

3 CEVAP

Nayeli

Galiba kusmasına yardımcı oluyor
İnternette:Tüy yumaklarının kusma ile çıkarılması için uyarıcı görevi yapar.yazıyor

patili

malt paste ını gün aşırı 5-6 cm vermeniz gerekiyor. bundan daha az veriyorsanız yeterli olmıycaktır.

kittycat

Çok teşekkür ederim...