1.Bucuk Yaşında Husky Kızımın Kanaması Var.

Batuldr

Merhaba arkadaslar,
1.5 yasında hasky cınsı kızım kısırlaştırılmadı ve cıftleşmedı. Fakat kızımın vajınasından cok az kan geldıgını farkettım ve devamlı vajınasını yalıyor. Konuyla ılgılı ne olabılır bu konuda bılgısını paylasıcak arkadasların yardımlarını beklıyorum. Sımdıden herkese tesekkur ederım

10 CEVAP

Reyyanhan

Ezgicim tam ben yazıyordum :)

Havanese_Siri

çiftleştirmek istiyor musunuz

Batuldr

Sordugum soruyla alakalı yardımlar lutfen

Havanese_Siri

belli ki kızgınlık döneminde, cevap verin ki daha verimli cevaplar alın

Batuldr

Bu konuda kızım bıraz urkek oldugunu dusunuyorum hergun macka parkında dıger kopeklerle sosyallesmesı ıcın goturuyorum cok oyun oynuyor ama kuyrugunu kaldırmıyor dıger erkek kopek kokladıgında

Batuldr

Cıftlestırmem mı gerekır kı?

Batuldr

Ona uygun bır es bulursam ve kızım sıkıntı cıkarmazsa evet cıftlestıre bılırım

Batuldr

Cıftlestırme olursa kan sorunu cozulur mu

Havanese_Siri

kısırlaştırmadığınız sürece 6 ayda bir olur ama uzun sürmez