Kedi Aşısı

Caremcmrt

Merabalar. Kedimi bulduğum günden beri belediye veterinerine götürüyorum su zamana kadar mantar dişinda ciddi bi durum yasamadik hala yasiyoruz gerçi. Fakat veterinerimiz mantari geçtikten sonra asilarini yapacagini söyledi. Sizce başka bir veterinere goturmeli miyim bni gecistirmiyordir değil mi?

7 CEVAP

Reyyanhan

Kedinizi n yaklaşık 1 kilo olması gerek ve 2 ayini doldurmuş olması lazım. Ama mantar ı hala devam ediyorsa yapamaz . Mantar tedavisi bittikten sonra başlanabilir .

Reyyanhan

Biliyorum :) bende her seferinde bunu yaşıyorum . Bir an önce aşı olsunn da korunsun gibi. Ama olmuyo. Hele ki mantar varsa. Bekle sabret.

Reyyanhan

Yaşamadım ve inan korkuyorm bu durum dan

Caremcmrt

Umarım yasamazsin bana da bulasti mantari krem ve hap kullaniyorum

Reyyanhan

Geçmiş olsun ikinizede

Caremcmrt

Geç yapilmasi beni tedirgin ediyo

Caremcmrt

Mantar durumunu yasadin mi? Yasadiysan nasil atlattin?