Kedi Göz Sorunu

Berkaycihan

Kedimin gözünde akıntı var ve 3. Göz kapağını kısık dolanıyor yardıma ihtiyaçım var , göz damlası damlattım fayda etmedi adı neo kort

7 CEVAP

Reyyanhan

Tobrex alın. Damlatin 1 haftaya hicbirsey kalmaz

Teramicin göz merhemini (normal merhemi kesinlikle kullanmayın) sürdükten sonra biraz bekleyin sonra tobrased ya da muadili ürünleri kullanabilirsiniz.

Berkaycihan

Normal merhem derken ?

Deri merhemi.

Berkaycihan

Kaç güne düzelir ? İlaçları aldım

sezind

Tobrased çok kısa bir sürede geçiriyor göz kapanıklığını. Ben sokaktaki kediler için hep kullanıyorum hemen düzeliyorlar.

zehra54

İyi günler benim sokak kedisi de aynı oldu başka damla aldık bir gün oldu damlatalı geçmedi. Sizin kediniz nasıl oldu iyileşti mi o ilaç ve merhemle? Ona göre hemen gidip alayım