Bu Mama Bana Önerildi Nasıl Mama

LASTBLOOD89

http://urun.************.com/evcil-hayvan/prochoice-pro-32-sterilised-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-15-kg-288463674
bu mamayı da bana petlebi üyesi olan biri tarafından önerildi bu mama nasıl kedim için alabilir miyim mama iyi midir?

9 CEVAP

Cotontzu_Siri

Reflex, bonacibo ve cat chowdan iyi

efruzg

Bende sorduğumda bana önerilmemişti burada :)

Cotontzu_Siri

efruzg
Sizin bütçeniz daha yüksek ama.

efruzg

Yüksek sayılmaz aslında bende öğrenciyim çalışmıyorum şuanda felicia önerdiler çoğu kişi öyle aldım mecbur. Çokta araştırıp kafa bunaltmamak için :) .yoksa sorudaki mamadan almayı düşünüyordum . İşe başladıktan sonra daha iyi bir mamaya geçiş yapmayı düşünüyorum zaten

efruzg

Feliciada çok kötü degil aslında gerek içerik. Gerek kullanıcı yorumlarını da çok okumuştum . Sizce nasıl bir mama? İyi midir

Cotontzu_Siri

Fiyatına göre iyi.

efruzg

Ona yakın başka ne önerebilirsiniz

Cotontzu_Siri

Felicia fiyatının en iyisi sayılır. Matisse veya golosi de olur.

LASTBLOOD89

efruzg rice edersem felicia mamayı aldığınız yerin linkini atabilir misiniz