Yavru Kedi Maması Kararsızım

sarpyilmaz

Arkadaşlar kitten diye tabir ettiğimiz yavru kedilerde hangi kuru mamayı kullanmalıyım aklımda 2 seçenek var sanırım en kalitelileri bunlar;Proplan,Royal Canin
Sizin görüşünüz hangisidir ??

12 CEVAP

Cotontzu_Siri

Nd düşük tahıllı. Hem bunlardan ucuz, hem de çok daha kaliteli.

Cotontzu_Siri

İkisi de değil kesinlikle

Reyyanhan

Ben orijen kitten kullandım aşırı şekilde tüy dökümü yaşadık. Acana al bence .. hem içeriği çok güzel hemde her yasa uygun.. ben bu iki mama dann birini tercih edicem derseniz de Royal. Benim size tavsiyem.

sarpyilmaz

Proplan kötü mü ki ya :( benim arkadaşım onu kullanıyordu 2 yaşındaki kedisinde

miapaw

royal canin

yasement

Biz proplan juniordan memnun kalmıştık

ayseeny

nd kitten güzel bir mama

yasement

Kitteni yok onun biz de yetiskinini aliyoruz

oztasilares

Proplan ve royal canin bilindiğinin aksine o kadar iyi mamalar değil nd daha iyi katılıyorum düşük tahıllı alın

miapaw

brit care de güzel görünüyormuş aslında

nevin_alkan

Pro choice da iyi

Cotontzu_Siri

Rc alacak durumu olan biri neden pro choice alsın ki? Pro choice market maması bile alacak durumu olmayanlar alsın.