Köpek Kusması

dilamutlu

2 aylık köpeğim birdenbire kustu. Sebebi ne olabilir ? Yemek saatleri düzenli bir sıkıntısı da yoktu. Bir ara toprak bulup yemişti evde o yüzden olabilir mi ?

2 CEVAP

Lucky35

Henüz kuzucuğun bağışıklık sistemi oturmadı,aşıları da bitmedi,oyüzden çok hassas dönem,bir kaç yemek kaşığı yoğurt verebilirsiniz çok iyi geliyor ve hiç bir zararı da yok veterinerler de onaylıyor, keyfi neşesi yerindeyse sorun yok, ama dışkısında ya da halinde anormallik varsa takip edilmeli hekime götürülmeli,umarım sorun yoktur..

dilamutlu

Çok teşekkürler geçti bir daha kusma olmadı :)