Şikayet Edildim :)

Friolero

Merhabalar, bizim sitede 3124 daire var. Kaç tanesi bilmiyorum ama bir çok site sakini beni şikayet etmiş yönetime bahçede sokak köpeklerini beslediğim içün.

Geçen bir mail geldi yönetimden. Sokaktaki köpekleri toplatamıyoruz çünkü belediye geri bırakıyor. Lütfen kapınızın önünde köpekleri besleyip, alıştırmayın diye. Bana yönelik biliyorum. Zaten kaç kere linç yedim site sakinlerinden sayamıyorum. Sitedekiler cahil cahil konuşuyorlar "bu kadar meraklıysan al evinde besle hepsini, çocuklarımızı dışarı bırakamıyoruz senin gibiler yüzünden, gece uyuyamıyoruz gürültüden" falan diyorlar. Aslında köpekler saldırgan bile değiller. Geceleri kendi aralarında havlıyorlar sadece o kadar. Ama herkes ağzında bir efsane var geziyor "bu köpekler bi çocuğa saldırdı, bu köpekler bi kadına saldırdı, bu köpekler şuna saldırdı" vs

Birkaç gündür hayvanlara yemek vermiyorum dikkatleri dağıtmak için. Sadece görünmeyen bi yere su bırakıyorum. Çünkü toplatılmalarını istemiyorum. En azından burda iyi kötü yemek buluyolar, benim bahçeme girip uyuyolar gece. Ama canımı çok sıkıyor bu durum.

Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız? Görüşlerinizi bekliyorum.