Kedim Yaş Mama Yemiyordu Şu Tarihten Sonra Sevdi Diyen Var Mı?

ezgoztr

Veya şu markadan sonra? :) bulamıyorum çünkü çok fazla denedim

15 CEVAP

Gourmet denediniz mi? Çoğu kedi sever benim kide gourmet ten başka yaş mama yemiyordu en son Gimcat tavuklu-karidesli denedim nefes almadan yedi

sarmanbirkedi

Yaş mama sevmeyen kedi yoktur damak tadına uygun yaş mamayi bulamayan kedi vardır. Piyasada bir sürü kaliteli yaş mama var bence elbet birini sevecektir. Denemeye devam.

BalliBadem

Farklı farklı deneyin whiskas seviyor çoğu

hayvansever_

nutrinin bir çoğunu denedim. zeytinli sığır etlı, patatesli sığır etli, kitten, tavuklu hindili bu çeşitlerini denedim ve hepsini soluksuz yedi.

TATA4242

Whiskas veya Friskies gibi markaları deneyin.Şeker ve diğer yapay tatlandırıcıları içerdiğinden seviyorlar.R.C,Purina ürünleride olabilir.Şahsen tavsiyem,mırmır olabilir,f/p açısından çok iyi.

BalliBadem

@Tata4242 hayvan yaş mama sevmiyorsa mırmır ı hiç yemez

bihtercik

piyasadaki iyi denilen çoğu yaş mamayı denedik ama hiçbirini severek yemedi,zorla yiyordu resmen.
ama en sonunda sevdiğini buldum,bu başlık benim için açılmış sanırım :)
marka Bozita ama içeriğinde domuz eti var,verir misiniz kedinize bilemem ama yaş mama sevmeyen kedim çok istekli yiyor.
bence deneyin.

bbeyzvv

evde kendiniz yapabilirsiniz

Eğer hic yemiyorsa alistirmak icin felix alin ondan sonra kaliteli bir markaya gecin. Schesir, ND, nutri feline, gimcat, animonda vs. Bunlardan biri olur.

hayvansever_

bizim ki scheir dan sonra çok severek yemeye başladı yaş mamaları bir de nutri bu ikisi kadar hiç bir yaş mamaya ilgi göstermiyor.

Nutri nin hangi çeşidini sevdi? Ben yakın zamanda ton balıklı somonlu aldım yanına bile yaklaşmadı

Minikmuezza

Benimki somonlu seviyor kuru mamasinida tavuklu yiyor bol soslu seviyor konserve yemiyor kucuk konserveler dahil illa posette olcak

hayvansever_

schesir kullanın onu mutlaka seviceğini düşünüyorum bir sürü çeşidi var.

zelihapekin

chef's choice deneyebilirsiniz, bir kere denedik o kadar sevdi ki başka bi mama aramadık kesinlikle tavsiye ederim

anjelik123

Benimde bir kedim sadece felix yiyor ve bayılıyor çok iyi değil ama deneyin