Bonacibo

ecematara

N&D kullanıyorduk, ilk başlarda hiç sıkılmadan yedi ama sonrasında sıkılarak yedi ama yedi ve içim rahattı ama 2,5 kg bize zar zor dayanıyordu ve sürekli n&d alamayacağımı farkettim :(
Yine maddi sebeplerden bonacibo siparişi verdim ama içim rahat değil içerik hiç hoşuma gitmiyor ve protein oranı da %50'nin altında.
Böyle erişebileceğim tavsiye mamaları aramaya devam da ediyorum ama n&d ve acana dışında gerçekten hepsinde bir sıkıntı var yine de soruyorum erişebileceğim birkaç mama tavsiyesi alabilirim