Yaş Mama

Ela04

Kedime yaş mama alacağım eskiden felix kullanıyorduk şimdi animonda ya geçeceğiz. Animonda Karışık Etli Konserve Kedi Maması püre şeklinde mi yoksa jöleli mi bilen var mı?

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Hangi seri

Ela04

Yetişkin kediler için olan

dollfacepersian

Teneke kutudaki 200gr lık konservelerden bahsediyorsanız püre halinde ve biraz jöleli oluyorlar

Ela04

Bu 100 gramlık ama galiba püre şeklinde ben jöleli ve löp löp et olsun istiyorum içinde ne almalıyım?

Ela04

Az sonra sipariş vereceğiz lütfen öneride bulunun.

dollfacepersian

Jöleli olmasa da olur derseniz Brit care,schesir ve gimcat konserveleri lop lop et şekilde. İçindekiler kısmında ne yazıyorsa aynen görebiliyorsunuz

Ela04

Çok çok teşekkürler

Zeynooo

Ben gim cat in tavuklu karidesli 70 gr kullandım . Kedim hem taze taze yiyor yani tek seferde bitiriyor hem de çok severek tüketiyor . Isterseniz deneyin ben memnun kaldım .