Oğlum 8. Kattan Düştü Ve Öldü

meysakcr

Bugün ben evde değilken annemi aradılar ve bişey dediler bişey olduğunu anlamıştım çok ısrar ettim en sonunda erkek kedi evde kaybolmuş bulamıyolar dediler eve gittim her yeri aradım en sonunda elime lamba aldım sokağa çıkıyordum oturtturdular beni o an anladım ölmüş ve bana söylemediler oturduğumuz daire 2 katlı ve koskoca evde sadece terasta bir üst cam açıktı ve oraya atlayamıyorlardı oğluşum bugün bu gece saat kaşta bilmiyorum düşmüş ve ölmüş abim eve geldiğinde söylemişler keşke bir insan evladı gördüğü gibi veterinere götürseydi yaşama ihtimali düşük olurdu ama en azından kurtarılmaya çalışırken ölürdü ve onu gerçekten ayrı severdim onla yapmak istediğim çok şey vardı aşırı bağlanmıştım ama ölüm işte ne zaman geleceği belli olmuyor evet keşke o camı kapatsaydım cesedini biraz önce gömdük daha yapım küçük olmasına rağmen çocuğum gibiydi en çok üzende acı çekti mi bağırdımı görenlerin bişey yapmaması hiç bir şey bilememem üzüyor Allah kimseye böyle birşey yaşatmasın.

17 CEVAP

kediminnos

Cok uzuldum Allah kimseye yasatmasin.

kedilikizzz

Ölümün ne zaman geleceği belli olmuyor mu evet ama biz imkan vermemeliyiz. O CAMLAR KAPALI OLMALI. Başın sağolsun çok çok üzücü bir şey :(

Pervin

Eğer evcil hayvan besliyorsanız evde ve özellikle kedi bu demektir ki evde ömrü boyunca hiç büyümeyen küçük bir çocuk var. Ve o çocuk hep heyecanlıdır hep meraklıdır. Siz bunu bazen anlayamazsınız. ama siz yokken merakını gidermek ister.Unutmak ayrı bir şey ama bilerek yağmaz etmez bir şey olmaz diye asla ve asla pencere balkon açık bırakılmamalı. Ne yazık ki o evimizin hiç büyümeyen miniği bir sinek bir kelebek bir kuş hatta bizim bazen görmediğimiz bir tüy için bile heyecan ve merak yapabiliyor. Acı ama tecrübe işte :( başınız sağolsun..

Petdostu

Kedin tatlıymış çok üzüldüm. Benim eski kedimde 5. Kattan atladı ve aşağıda taşlar vardı çöpün orada cesedini buldum

KedimVar

Çok üzüldüm :(( çok güzelmiş. :(

Princess_Lady

Çok üzüldüm :( camları pencereleri açık unutmayın kedi sahipleri :(

ebrusen34

Sabırlar dilerim. Kedi köpek besleyen herkesin alması gereken ilk önlem cam ve balkon kapısına sineklik taktırmaktır. Önlem bizden, takdir Allah'tan..

miasugok

Çok üzüldüm :(( başınız sağolsun :((

Lunahusky

Başınız sağolsun:(( çokda tatlıymış:( ah kuzum ah niye atladınki sen :((( sabır diliyorum:(

Benim1kedimvar

Insallah Allah kimseye böyle bir sey yasatmaz gercekten cok zor bir durum benim kedimde dustu Allah tan ölmedi

yumak01

benim kedimde yaklaşık 2 veya 3 sene önce 7. kattan düştü sağ olsun bir hayvan sever onu veterinere götürdü ama yaşayamadı ve iç kanamadan öldü

SelinTuksal

biz 11. kattayız birde. Allah Korusun :((( bir de başınız sağolsun çok geçmiş olsun :(((

benim kedimde 11. kattan düşüp ölmüştü. başınız sağolsun .

Sutunannesi

Başınız sağolsun çok aci rabbim size sanır versin

betulyasar

Başınız sağolsun çok üzüldüm