1 Aylık Kedim Üşütmüş Acil Yardım

EmineDemir

Merhaba annesi tarafından terk edilmiş 25-30 günlük yavruyu dün sahiplendim. Kedi sütü tozu ve yaş mamayla besliyorum. Ama benden önceki geçici evinde soğuk bir bölge olduğundan usumusler. Ve üşütmüş. Arada hapsiriyor. Psit pist diye... Ama burnunda veya yüzünde akıntı yok. Keyfi yerinde yemeğini yiyor.oyununu oynuyor.
Daha küçük olduğundan ic-dis parazitlerini daha yapılmadı haftaya yapmayı düşünüyordum ama bir yerde hasta kedi asi olmaz diyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Virüsler falan diyor iyice korktum lütfen yardım edin

1 CEVAP

bsecnl

dogru okumussunuz önce hastalıgı geçirilmeli ondan sonra aşıları uygulanmalıdır