Bonacibo Mama

Patiseverler

İyi akşamlar arkadaşlar bu mama hakkında ne düşünüyorsunuz ve kullananlar var mı aranızda baya çok pozitif yorumlar okudum ama emin olamadım kedilerim 2.5 aylık

11 CEVAP

KedimVar

Nd kitten daha iyi. Hatta alabilirseniz Acana ya da Orijen öneririm. Ama bonacibo, royal canin ya da proplan dan daha iyi. Kullanabilirsiniz.

yasement

Proplan oneririm ben

Miril

Bütçenizin yettigine göre kimse yorum yapmayacaktır bütçenize göre en iyisini almaya çalışın her zaman. Bu mama normal standartta bir mama ama tabi bütçeniz varsa daha iyi bir mama alabilirsiniz.

Patiseverler

Proplan mı yoksa royal canin mi önerirsiniz?

Anonymus827062

Hayır aksine ben yorum yapacağım! İyi standartlarda KALİTE adı altında isim yapmış marka mamalar kadar iyi ve Türk menşeili bir mamadir. Yavru kedi mamasini bilmiyorum ben yetişkin mamasini kullandım severek yiyorlar yemeyen kedi yok. İnternet üzerinden sipariş verildiğinde her zaman taze mama geliyor. Üretim tarihi en fazla bir haftalık oluyor. Ve çok hızlı bir şekilde elinizde oluyor. Bugün ver yarın öğleye kadar elinde. İsim yapmış mamalarin bir çoğunun ise yaramadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Fakat dillendirmekten korkuyoruz. Dediğim gibi iyi kalite ve guzel bir mama. Rahatlikla kullanabilirsiniz.

Patiseverler

Gerçekten mi? Ben de açıkçası gerçekten bilmiyorum artık hani parasında değilim yeterki onlara iyi olsun reflex kullanıyorum şuan ama tüylerinde dökülme sezdim gibi o yüzden acilen değiştirmek istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

efruzg

Kullandım memnun kalmadım çok pişman oldum kullandığıma sahsen.severek yemedi pek tüy döktü ağız kokusu yaptı ..

Senaaaaaaaa

Şeker oranı yüksek bir mama Tavsiye edebileceklerim Pahalıdan Ucuza
Orijen,Acana,Naturea,N&D,Profine,Mattise,Bozita,Golosi
Hepsi *********.com'da var
Unutmayın kedi ayda 2 kg Mama yer :)

Senaaaaaaaa

Petcurean Go! Yazmaya unutmuşum

kedilikizzz

Brit care de olabilir.

ibisaski

Brit care profine n&d az tahlili gibi mamalar i tavsiye ederim butceniz e uygun olursa. Kafanız daha rahat eder..