Pro Choice

mehmetkaplan

Pro Choice 38 Kitten Kuzulu ve Pirinçli Yavru Kedi Maması İyi mi?

7 CEVAP

zeynepgurgen

Domuz olmasındaki sakınca nedir?

zeynepgurgen

Bu cevabı hiç görmemiş gibi davranacağım. Zira tartışmaya girmek istemiyorum. Teşekkürler cevapladığınız için.

eltarcin

İçeriği yetersiz.Daha çok uygun fiyatlı olduğu için sokak kedilerine öneririm.Ama bende kullanmadım değil.Yavruyken 1 ay kadar kullandım,sorun yaşamadım ama Selin hanımın tavsiyesine uyarak şu an orijen kullanıyoruz.Tavsiye etmem ama kesinlikle kullanmayın da diyemem.Size tavsiyem imkanınız varsa başka bir mamaya geçmeniz:)

mehmetkaplan

orijende hangisi

eltarcin

Regional kullanıyorduk içinde domuz olduğu için bıraktık.Daha donra bir kaç çeşidinde daha domuz görünce biz de artık cat&kitten kullanıyoruz.Şuradan daha detaylı ve kedinize göre mamayı bulabilirsiniz:
https://www.orijen.ca/?lang=tr

Biz iki yavru kedimiz için de pro choice kitten kullanıyoruz, iştahla yiyorlar, bir sıkıntısını görmedik. Hatta bir daha almayı düşünüyoruz.

eltarcin

@zeynepgurgen
İnsanlara olduğu gibi hayvanlar için de pis bir hayvan domuz.Uygun olduğunu düşünmüyorum:)