Kedimin Sırtındaki Şişlik

Kedimin sırtinda kocaman bir sislik var 1 haftaya kadar bogazinda bir sey var gibi ses cikariyordu veterinere goturdum faranjit dedi 3 gun tedavi oldu daha sonra severken sitindaki sisligi fark ettim veterinere goturdum iki kedim var benim digeriyle oynarken disi tirnagi batmistir dedi krem surdu gonderdi pek bakmadi ama kedim daha once kuduz asisi oldu 1 bucuk 2 ay filan once sizce noue boyle oldu cok korkuyorum bir sey olmasindan yardim edin!! (Ayrica gorunurde hic yara kızarıklık tırnak diş izı filan yok)

3 CEVAP

aycacetin2472

buyuk ıhtımal ole seyler olmustur yada kosarken bır yere vurmusur ama baska wete gidebilirsiniz her wet aynı olmuyo gecmiş olsun

AslihanC

Aşıdan sonra benim köpeğimdede benzer şişliklerden oluşmuştu veterine de sormuştum birkaç ay içinde kendiliğinden kayboldu tabiki sorun aşıdan
Kaynaklıysa arada o bölgeye hafif masaj yaparak dağılmasını sağlıyabilirsin.Darbe aldıysa ondan da olabilir.

yasement

Kuduz asisindan sonra asi yerinde sislik benim kedimde de olmustu. Bir ay civari sure sonra kendiliginden gecti.