Kedim Hasta Su İçmesi Gerekiyor Ama İçmiyor? Ne Yapabilirim?

Emineeeecnplt

Kedim iki gündür hasta veterinerimiz bol su içmeli dedi ama içmiyor. Ne yapabilirim?

6 CEVAP

pisicikpisicik

şırınga ile sıksık içirmelisiniz

KedimVar

Şırıngayla siz içirin.

dollfacepersian

Yaş mamalarda bol su olur. Özellikle schesir markasının kendi suyuyla pişirilmiş olanları (sadece somunlu olan tavsiyemdir) bolca su içeriyor. Bu şekilde su ihtiyacını biraz olsa da karşılayabilir diye düşünüyorum. Umarım kediniz çabucak iyileşir

aleyn

ellerinizi iyice yıkayıp parmaklarınızı suya batırıp oyun oynar gibi ağzına götürebilirsiniz bikaç kez, genelde ıslak şeyleri yalıyorlar yavruyken bu şekilde su vermiştim bi ara

Emineeeecnplt

Durmuyor ki hastalıktan çok asabi dokundurtmuyor bile kendine. Kefirle suyu karıştırdım biraz içti

Emineeeecnplt

Çok teşekkür ederim arkadaşlar dediklerinizi yaptım toparliyor yavaş yavaş