Kedim 24 Gündür Kızgınlıkta

Reyaura

24 gün oldu nezaman biticek bu :( erkek kedimle odalari ayiriyorum evde resmen kaos çıkıyor:/

25 CEVAP

KedimVar

Dişi kediler aynı ortamda yaşasalar bile hamile kaldıktan sonra erkek kediyi yanına yaklaştırmaz. Ayrıca kızgınlığı bu kadar uzun sürmez ve çiftleşmeye çalışmazdı hamile olsa. Ama tabi emin olmak için vet kontrolüne götürmelisiniz. :)

Mukaddess

Anladım.. Zor bir durum ayrı tutmakta öyle kötü oluyor. Erkek kedi zaten dışı kedi varsa evde hep kızgınlıkta olur geçmez onunki.. Dişi de aynı şekilde..

Reyaura

Disinin kizginliginin uzun surmeside mi erkek kediye bagli ?

zeynepgurgen

Hamile olsaydı erkekle o denli samimi olmazdı ama.

zeynepgurgen

Hamile bir kedi eğer çiftleşmeye devam ediyorsa farklı problemler vardır. Ben bu kadarını söyleyeyim, gerisini hekim söylesin.

Mukaddess

Dişi kedi içinde aynı evet normalde erkeğinki kadar sürekli değil ama onunda üzerinde evdeki bir diğer karşı cinsin etkisi var çağırır onu hareketleri daha değişik olur yani evde yanında erkek kedi olanla olmayan arasında.. Yeni hamileyse devam edebiliyor daha sonraları hassaslaşıp saldırgan döneme geçiyor erkek kedinin zarar vermesini önlemek için yanaştırmıyor ve ayrıca doğurduktan 1 buçuk ay sonra da kizginliga girebiliyor tekrat yaşadığım şeylerden dolayi bahsediyorum her kedi farklıdır tabikii daha önce veya daha sonrada olabilir işin şaşırtıcı yönü oluyor daha yeni doğum yaptı yavrular var derken olabiliyor tekrar hamileyken bile izin verdiği oluyor.. Zor bir süreç ama çok çabuk geçiyor.. Ama çokta güzel bir süreç.. :) Umarim iyi geçer sizin içinde..

Reyaura

Teşekkürler mukeddes hanım

Reyaura

Ayni odaya koydugumda yatip uyuyolar ayirinca odalari kiyamet kopuyor. Nezaman biticek bu kizginlik ?

Reyyanhan

Dışı mi kızgınlıkta ?

Reyaura

Evet

Edaes

Kısırlaştırmazsan dönem dönem böyle olacak çiftleştirmeyi düşünmüyorsan bir an önce kısırlaştır hem ona hem sana eziyet

Mukaddess

Yatıp uyuyorlarsa ne güzel işte neden ayiriyorsunuz ?

Mukaddess

Yanlış anlamayın merak ettiğin için soruyorum?

Reyaura

Uyudugumda üst üste atliyolar hala bitme nasıl bi kizginliksa belirtisi nerdeyse yok ama firsat bulunca üst üste atliyolar :/

zeynepgurgen

Durumlar halen aynı mı? :/