Aşi ?

Liyalimm

Kedilerin aşilarini belediye ucretsiz yapar mi ?

8 CEVAP

Ay aynen. Zaten altı üstü 5 tane aşı

Liyalimm

Yoksa sokak kedisi mi olmali ?

Gofretsla

Ay Allah'ım biri kısırlaştırılmayı ücretsiz mı diye sorar, diğeri aşı ücretsiz mi diye sorar! Hayvan bakmak masraflı bir işdir! Bunu bilmiyorsanız almasıydınız!

Queeninannesi

Bu kadar tepki vermeyin. Yapmaz deyin geçin işte. Yapmazlar.

Tamtakir

Sokak kedisine ücretsiz yaparlar. Seninki cins kedi olduğu için ücretli yaparlar diye düşünüyorum

mimar_mek

Evde yaşayan kediye iç-dış birde karma yapın yeter zaten. İç dış 3 ayda bir, karma yılda 1 kez yapılıyo yıllık masrafı veterinerle anlaşmana bağlı 200-400 arasıdır. Yani Günde 1 tl koy kenara zaten çıkıyo Aşı masrafı gözünüzü korkutmasın? Öğrenci başımıza sokaktaki kedileri aşılatıyoduk... Belediyelere de çok güvenmen tarihi geçmiş kuduz aşısıyla aşılama yapanlar var...

kediaskim

Belediyeye gitmeyin. Hijyen koşulları oldukça kötü.

kediaskim

Ayrica madem asilarini ucretsiz yaptırman gerekiyor neden cins kedi alıyorsunuz. Şaşırıyorum yani.