Kedime Matisse Mama Önerildi Sizce Nasıl?

mehmetefee

veterinerim farminanın bütün mamalarına güvenmemi bütçeme göre seçmemi önerdi nd ye gücüm yetmediği için matisse almayı düşünüyorum sizce nasıl?

8 CEVAP

fuattt

Kendisi royal canin den kurtulamıyor gelmiş matisse ye laf ediyor:) royal canin e bin basar matisse kardeşim bütçen yetiyorsa matisse kullan :) ve insanlar artık kullanmadığı mamanın neyini övüyor anlamıyorum :)

ufukkk

Matisse ve nd yi karıştırarak veriyorum bende bir sorun yok şimdilik. Gdo suz doğal koruyucularla korunuyr ve et oranı %36 galiba iyi yani.

Bozita alman daha iyi bir tercih olacaktır. bir araştır derim.

Gofretsla

KALİTESİZ ürünler yani pek iç açıcı değil aslında 2 kiloya 70 TL vermek(aylık) sizi zorlar mı

Gofretsla

Guatr
Ne diyosun sen be! Kör müsün! ROYAL Canınden kurtulduğumu herkes biliyor ayrıca kullanmadığımı nereden biliyorsun! İğrenç sonuçlar aldım 1 kedim o mamadan dolayı günlerce küsüp serum yedi git atarini başka yerde yap!

fuattt

Matisse yi uzun süre kullananlar var ve kedilibirhayat blogunda ki yazarda önermiştir açıp bakabilirsiniz denemekte fayda var :) her kedi sizin ki gibi :)

fuattt

Buarada gofretsla insanların duvarına illa bir şeyler yazmak zorunda değilsin kişilik bozukluğu var galiba sataşmadan duramıyorsun tuaf.

mehmetefee

70 tl tabikide veremem dışarda köpekte besliyorum çünkü. 70 tl aylık bütçem olsa nd alırım zaten neyse matisse 10 kg aldım poşetledim kaldırdım şimdilik bir sorun yok teşekkürler.