Kızımın Doğum Günü İçin Pasta

Minik kızımın doğum günü yaklaştı ve ben ona sağlıklı bir pasta yapmak istiyorum çünkü o benim herşeyim kedi için pasta yapımı bilen varmı?

5 CEVAP

Duman14

Bence yaş mamasına pasta şekli verin önüne koyun onun en güzel ödülü :)

Minnak53

Franbuazlı olsun ;)) şaka ayol ne pastası ama isterseniz güzel bir sunumla yaş mama üzerine bir mumla halledebilirsiniz ;))

yanik_kedi

Arkadaşlara katılıyorum yaş mama yada ödül maması kedicik için daha cazip gelebilir :)

Havanese_Siri

bence en sevdiği yiyeceği verin çok mutlu olur

Hepinize çok teşekkür ederim :) umarım olur:))))))))))