Proplan Vs Profine (Sterilisied)

Anket

PROFİNE Sterilisied kısırlaştırılmış kedi maması
(12 oy)
PROPLAN sterilisied kısırlaştırılmış kedi maması
(9 oy)
Toplam (21 oy)

Arkadaşım daha önce proplan kullandı ve kedisinin tüy dökümü oldukça arttı o dönemler içerik olarak da çok çok iyi bulmuyorum şahsen ancak internette araştırma yaptıkça kafam karışıyor bu konuda. siz bu iki mama arasından hangisinin kısırlaştırılmış kedi mamasını tercih edersiniz ?

3 CEVAP

Ahmetemind

Proplan tercih ederim ben

GoncaSena

Ben veterinerden özel mamalar alıyorum karıştırılmış oluyor büyük ihtimalle. Kedimin tüyleri hem gür hem de dökülme fazla yok mesela.

kopekhayrani

Kesinlikle Proplan bence