Bu Nama Markasi Nasil

Arkadaslar 2 gun once kedim hasta diye goturdum vete ve orda benefit markasinin somonlu kisir mamasini gordum ve 1.5 kilosu varken denemlik aldfim suan kesimi alistirmaya calisiyorym ama yediren ve ya faha once kullanan var mi nasil bir mama hillsin bi calisaninin mamasiymis sahibi oymys dedi veteriner yani sahibide veterinermis ve icerigini kendi tasarlamis bilen var mi

4 CEVAP

cute_catTR

kedinizin cinsi ne
bazen cinse göre değişebilir

Van kedisi sanirim cok sevmedk gibi geldi ama

Benefit iyidir ama royal canin kullanın eğer beğenmediyse

Royal canin kullaniyorum ama tavuklu kullanmamam gerktigini soyledi vet o yuzden aldim