Sokak Kedilerim Ve Mama Problemi Lütfen Bakar Mısınız.

tulaycan

evimin büyük bir bahçesi var bunun için her zaman bahçede mama ve su kabımız vardır. bu zamana kadar düzenli olarak 5 kedi geliyordu en son kışın yuvada almıştım kullanıyorlardı. yaklaşık iki haftadır mamalar bahçede öyle duruyor kediler kesinlikle bahçeye girmiyor sizce ne olmuş olabilir şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Duman14

Yaz geldi daha gölgelik yerde duruyor olabilirler veya daha serin yaş mama koyun bir kerede eğer gelirlerse mamadan dolayı gelmiyor olabilirler inanırmısınız bir mama koydum sokak kedilerine 2 haftadır hiç biri yemedi hala duruyor orda pek de seçiciler yeni mama alacağım inşAllah :) :D

tulaycan

bizimkilerde seçici çıktı beğenmediler sanırım şimdi golosi aldım bunu beğendiler sanırım bahçede kedi sayısı artmaya başladı :)