Royal Canin Ve Brit Care Karışımı??

Kedisevercat

Merhaba, ben kedimi royal canin ile beslemeye karar verdim. Aklıma takılan bir şey oldu. Ben brit care ile besliyorum. Brit care bana çok uygun ama royal canin i de öneriyorlar (ben onu da öneririm) Peki ikisini karıştırırsam nasıl olur.

Not: Mavi olanlarda rc nin be brit care nin hangilerini kullandığım yazıyor (tıklarsanız görürsünüz)

3 CEVAP

patili

mamaların (başka mamaya geçiş-alıştırma süreci hariç) karıştırılarak vermesi kediler için sağlıklı birşey değil. kedinize en uygun mamayı verin fakat rc dogal yollarla korunmuyor ve içerisinde birçok kimyasal barındırıyor. britcare royal canine göre çok çok daha sağlıklı bir mama. dediğim gibi hiçbir mamayı karıştırarak vermeyin.

Kedisevercat

teşekkürler

Kedisevercat

tamam artık brit care kullanmaya devam edebilirim