Hangi Yaş Mama?

Kedisevercat

Merhaba yavru van kedime hangi yaş mama?Biz whiskas kullanıyorduk çok sağlıksız olduğunu duyduk bu nedenle yeni gelecek kedime daha sağlıklı bir yaş mama arıyorum. Bazı kişilr gimcat demişti. AYrıntılı bir şekilde yazarsanız sevinirim.

18 CEVAP

MUSTAFA45

Bence yas mamaya cok alistirmayin insan icin fastfood neyse onlar icinde yas mama o

Kedisevercat

brit care

Kedisevercat

Teşekkür ederim

Kedisevercat

arkadaşlar hepinize teşekkürler ben bonnie, proplan ve gimcat kullanıyorum artık

Kedisevercat

teşekkürler artık sadece gimcat kullanırım

fatmanuur42

aa bende whiskas kullanıyorum ilk defa sizden duydum şuanda ishal oldu ama sütten kaynaklandığını düşnyorum yaş mamayla bi igisi olabilirmi

Luckyssss

Kediye süt verme yanlış yapıyorsun ben köpeğime rokus veriyorum daha cok gayet iyi güzel tüketiyor ve memnunum da kedi olanını bi arastırabilirsin

rabiaari

Whiskas kotu bir mama . ve kedilere sut verilmemeli royal canin yavru icin olani guzel oneririm

yasement

Ben bozita, felix, gimcat, hills, garden mix, animonda, royal canin, dr clauders, nutri kullandim en cok bozita ve animonda carny serisini begendim garden mix kedim severek yemedi hillsin iceriginde soya urunleri var bi daha almayacagim gimcat de cok iyiydi felix de proplan ile ayni firmanin urunu ve tahilsiz bir yas mama onu da evde bulunduruyorum hep. Eger yas mama agirlikli besleniyorsa ambalajda taurin ibaresine bakin derim kuru mama da yiyorsa bakmaya gerek yok. Whiskas kuru mama kotu ama yas mamanin o derece oldugunu sanmiyorum

patili

britcare'in kavonoz içinde olan çeşitlerini öneriyorum. hem içinde birtek bile katkı maddesi, kimyasal koruyucu vs. yok hem de tahıl vesaire yok. sadede hakiki etten oluşuyor. Bir yaş mamada aranan bütün özellikler var.

yasement

Felix numune dagitim yerleri felix denemek isteyenler dagitim noktalarina bi bakabilir

yasement

Denk geldi de gordum bu arada bi alakam var sanilmasin :)

kedilikizzz

Ben proplan kullanıyorum gourmet kullanıyorum yaş mama olarak. Gayette zevkli yiyor kedim. Özellikle yavru kediler için püre halinde olanları çok seviyor.

patili

timcat hariç diğerlerini önermem. proplan gdo'lu malesef. ve içeriğinde etten başka herşey var. britcare inkiler iyi. gimcat de iyi.

patili

gimcat olucaktı yanlış yazmışım*