Hangi Mamaları Tercih Etmeliyim

lesi

lesime başka mamalarda alacağım

14 CEVAP

Biz bozita kullanıyoruz ve gayet memnunuz siz de kullanbilirsiniz derim. İyi bir İsveç maması yüksek et oranı kaliteli bir içeriği var.

lesi

yaşı 1 . kısır değil . sağlık durumunda hiç bir problem yok Allahıma bin şükürler olsun ki. ve kız

Gofretsla2

Acana
ORİJEN N&D
Profine
Brit care

Gofretsla2

Sadece tek bir mama ile devam edin bu çok yanlış
Kaç yaşında
Kısır mı
Sağlık durumu nasıl
Bir şey belirtmemişsiniz ki...

kedilikizzz

Sanırım mama değiştirmek sağlıksız bir şey. Yani sindirim sistemlerini etkileyebiliyor. Değişim olacağı zamanda 10 günlük bir sürece yaymak gerekiyormuş. Ben şimdi proplan juniordan proplan kısır mamasına bu şekilde geçmeye çalışıyorum. Karıştırarak veriyorum. Neden farklı mama kullanmak istiyorsunuz ve şuan hangi mamayı kullanıyorsunuz ?

lesi

yaş mamadan bahsetmiştim yaş mamayı kullanabilir mişiz .

lesi

hepinize çok teşekkür ederim

patili

canım soru cevap kısmına girince, yeni soru sor butonu var. oradan sorabilirsin :)

lesi

teşekkür ederim abla yardımcı olduğun için

patili

1 yaşında ve kullandıgı kuru mama hangisi?
yaş mama olarak britcare markasının kavonoz içinde olan mamalarını tavsiye ederim şiddetle.

Gofretsla2

Şu an hangi markayı kullanıyorsunuz?

lesi

yeni bir soru nereden yazılıyor

Gofretsla2

Şu an hani mamayı kullanıyorsunuz diye 2 kişi soru sordu ama cevap vermiyorsunuz kediniz olduğundan şüpheliyim

lesi

neyine şüphelisiniz sorabilirmiym acaba ya. kedim olmasa bu sitede ne işim var . fotoğraflarıma bak anlarsın bilgilerimide bakabilirsin kedimin adı ise lesi benim kullandığım mama royal canın ve 16 tl ye alıyorum oldumu .