Pro Plan Vs Brit Care

kedilikizzz

Arkadaşlar kısırlaştırılmış kedi maması olarak ben proplan kullanıyorum. Brit Care daha kaliteli diyorsunuz. Neden Brit daha ucuz peki. Marka algısından dolayı mı. ? Brit kısır kedi maması kullanan var mı memnun mu ?

38 CEVAP

ygzkptn

Tavuk yerine kemiği ve tüyü kullanılıyor proplan kullanmayın

Havanese_Siri

evet marka algısından dolayı, brit care açık ara farkla çok daha iyi

Havanese_Siri

içeriğinde hayvansal yan ürünler yazan hiç bir mamayı kullanmayın

Proplan da ne? Elbette brüt çare israil malı olan et oranı az tahıl ve tuz ona mama yerine tahılsiz et oranı yüksek mama kullanırım daha iyi bende brüt çare kullanıyorum

Havanese_Siri

ben de kesinlikle ama kesinlikle proplan önermiyorum, kısırsa naturea iyi

Glman

Aaaah ah Türk insanın genel marka takıntısı biz insanları bile etkilerken minik dostlarımızı hayliyle daha çok etkiliyor adı çıkmış proplan royal bunlar mama içeriği birçok tahılı barındırıyor tahıllar kedilerimize iyi gelmez alerji ve sindirim sistemlerini kötü etkiliyor elimizden geldiğice az tahıllı mamalara et ürünleri belli olan mamalara yönelmemiz lazım

ygzkptn

Mısır unu gluteni

ygzkptn

Proplanda

ygzkptn

Balık yerine kılcığı kullanılıyor

ygzkptn

Proplanda

ygzkptn

O yuzden brit care

Havanese_Siri

mısır unu gluteni, kümes hayvanları ürünleri, balık ürünü, karışık tokoferollerle korunmuş hayvansal yağ, buğday gluteni, tuz ; bunların hepsi proplanda var

kısacası tabii ki brit care

Havanese_Siri

balık ürünü yazmasından et olmadığı belli

Havanese_Siri

somon eti var ama ayrı olarak balık ürünü yazmış olmaları içinde balığın kılçık, göz hatta pul vb. bölümlerinin de olduğunu gösterir

Havanese_Siri

tahılların glisemik değeri çok yüksektir bu yüzden zararlı, mamanın et oranı yeterince yüksekse geri kalanının tahıl değil meyve olması daha iyi