Lütfen Yardım???

FerdaNur

öncelikle herkese merhabalar, neredeyse 1 yıldır beslediğim kedim 2. ye kızgınlığa girdi çiftleştirmeye karar verdik. bakabilecek durumumuz var . yarın erkek kedi gelecek.benim aklıma ya kavga ederlerse ya birbirlerine zarar verirlerse diye sorular takıldı. sizce böyle bir şey mümkün mü?birde kaç tane yavru olur ? kedim brıtısh shorthaır erkek kedi scottish fold.... cevap verirseniz sevinirim.... şimdiden teşekkürler.....

13 CEVAP

Denizzzzzz

Bende kızımı erkek evine götürmüştüm evi baya birbirine katmış sabaha kadar miyavlamış ama olsun değdi 4 tane bebeğimiz oldu 1 i öldü anne bakmadığı için .kesilerin kaynaşmasına gelince kızgınlık döneminde pek öyle bir sorun olmuyor ama baktınız ıyuşmadılar hiç zorlamayın derşm ozaman başka aday düşünün bazen uyuşamayabilşyorlar

canakavi

Mavi rus cinsi kedim var ilk dogumunu yaptı 3-4 belki gelir dedi veteriner 5 tane tosuncugumuz oldu sayılara takılmayın ama Deniz ve Batuhan'ın dediğine katılıyorum bütün hayvanlarda erkeğin hakimiyeti oldugu bir ortama girmeli kediniz baskın olan erkek olmalı ortamda

Reyyanhan

Kız evi naz evi . Hem kız verip hem onlara mi gidicez :/

batuhantopcu

Sağlıklı bir çiftleşme için dişi kedinin erkek evine gitmesinde fayda var. Erkek kendi hakimiyeti olduğu bölgede daha rahat davranıyor.

FerdaNur

aynen :)

Havanese_Siri

anladığım kadarıyla ilk defa çiftleştirecek, 2. kez kızgınlığa girmiş

Reyyanhan

Evet. Bende 2 . Kez ciftlestircek sandim.. içim pis içim :)

Duman14

Tahminen 3 yavru olur en fazla 4 diye tahmin ediyorum cins kedilerde yavru sayısı az oluyor genellikle

Reyyanhan

Keşke 2. Kez ciftlestirmeseydinz

cute_catTR

zarar vereceklerini sanmam, en az 3-4 yavru olur :)

Reyyanhan

Fazlası olur. Ama 2. Doğumlar anne kedinin ömründe n alır

Reyyanhan

Ever ilk doğumlarda az oluyor

FerdaNur

Ama erkek kedinin evinde başka bir tane erkek kedi daha var biz de düşündük ama olmaz diye erkek kedi bize gelecek ....... Cevaplarınız için teşekkürler....