Kedim İçin Su An Profine Kullanıyoruz Bir Sorun Yok Ama Ben Yeni Bir Mama Denemek İstiyorum

ibisaski

Aslında direkt brit care alacaktim ama biraz arastirinca matisse mamayi buldum kullananlar var mı sizce brit care mi matisse mi yoksa profine ye devam mı ?

2 CEVAP

Britcare profine ile kalite olarak eşdeğer bir mama bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
Bende profine kullanıyorum matisse alt sınıf bir mama degsitirmenizi tavsiye etmem.
Kedim şu an gayet iyi gidiyor profine ile o yüzden değiştirmeyi düşünmüyorum şahsen.
Verdiğiniz paraya kesinlikle değen bir mama.

ibisaski

Matisse yi eliyorum o zaman teşekkürler :)