Mama Kabini Red Ediyor !!!

Reyyanhan

Sarı kırmızı mavi mor siyah beyaz.. aklıniza ne renk gelirse gelsin ne model olursa olsun benim kedi mama kabinda yemek yemiyor.. alıyor mamayi başka yere götürüyor . Bu mamanin kokusu sinmesin diye oraya buraya het yeri temizliyorum . Ama olmuyo . Mama kabına Geri koyuyorum o çıkartıyor. Ben yerine koydukça o çıkartıyor . Sizinkıler de yapiyo mu.

16 CEVAP

Havanese_Siri

kuru mama verince yapıyor ama benim yaptığım mama sert olmadığından taşıyamıyor

Sekerrimm

Mama kabı derinse zorlanıyordur. Ya da hoşlanmıyordur. Bence şöyle yapın Streç film koyun mama kabına üstüne de mamayı koyun böylece götürürse alırsınız tekrar koyarsınız yerine.

Havanese_Siri

kızın taşıdıklarında

Reyyanhan

Derin değil tek bir tane mama kabimda yok. Bir çok var. Deniyorum kabul etmiyo. O çıkartıyor ben koyuyorum yerine. Yine çıkarıyor

Reyyanhan

Kızıyorum yapma diyorum hayır diyorum yüzüme bakiyo yine yapiyo . Anlamiyo :)

Havanese_Siri

şapşikler ya :) kafes gibi veya etrafı kapalı bir alanda yeseler, sadece mama kapları olsun yiyince çıkartırsınız onlar da zamanla alışır

Reyyanhan

Bilemedm. Ufaklık beni zorluyor. Ablasi iyi de. Bunun huyu suyu bambaşka .. laf anlamiyo huysuz :) popo tem izlemez . Kumuna denize atlar gibi atlayip girer çıkınca da zıplar kumlar her yere. Gece kalkarım sacimi kemirir . Çok çekicem ben bundan çok

Cotontzu_Siri

kabı değil yemeği taşıyor

Reyyanhan

Aynen. Kabından alıp Baska yere götürüyor

Reyyanhan

Yas mamayi da taşıyor o en kötüsü. Mama yediklerinde koşuyorum resmenn peşlerinden . Elimde bez. Orası kokmasın burası kokmasın. Çıldırıyorum . Bazen diyorum görmediğim yere de koymuslarmidir. Dip köşe kontrol et. Didik didik ediyorum evi

Havanese_Siri

:D Büyüyünce daha iyi olur inşallah

Reyyanhan

Umarım :) kuşla da anlaşamıyoruz kuşu görünce kabarıyor. Bu çok yabani çok.

Reyyanhan

Neyi tasiyamaz