1 Aylık Kedim Var Ve Annesinden Ayrıldı.

ygzkptn

Ne yapmalıyım sıcaklık,beslenme yani herşeyi ile anlatırsanız memnun olurum

6 CEVAP

Reyyanhan

1 aylık kediyi neden annesinden ayırdınız . Ayrıca resimdeki kedi 1 aylık değil .

Denizzzzzz

Bı kedi bence 2 aylık fln.Yavru kediler için kuru mama alın arada haftada 2-3 yaşmama verin arada yumurta ,haşlanmış tavuk,tuzsuz peynir,yoğurt verbilirsin ama çok sık ev gıdası verme yoksa mamayı yemez.Son olarak yavru kar için bitaminler var ben gimcat öneririm onlardan kullanabilirsiniz. ;)

ygzkptn

Acil

ygzkptn

Tam olarak bilmiyoruz çünkü kendisi bir sokak kedisi.Bana bunu önerdiler ve yardıma muhtaç olduğu için bunu.sahiplendim

ygzkptn

Birde annesi olmayabilir çünkü kendisini annesinin yanında bulamadık.Kendisi bahçede yuvalamış ve sonra görmemişler

ygzkptn

Yoksa ayırma gibi amacım olmaz